تحلیل و سرمایه گذاری

پیش بینی قیمت ارز انکر؛ آیا آینده ارز انکر درخشان است؟

انکر یک شبکه بلاکچین است که برای ارائه خدمات مبتنی بر بلاکچین به شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان بکار می‌رود. انکر (Ankr) به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا خدمات بلاکچینی را به صورتی ساده و با کمترین هزینه دریافت کنند. با این تفاسیر، آینده ارز انکر می‌تواند بسیار درخشان باشد. در این مقاله از اینوکس، به سراغ بررسی این ارز دیجیتال می‌رویم.

بلاکچین (Blockchain)، یک فناوری دیجیتال است که برای ذخیره و تبادل اطلاعات استفاده می‌شود. در بلاکچین، اطلاعات در قالب بلاک‌هایی ذخیره می‌شوند که به صورت متوالی به یکدیگر متصل شده‌اند. هر بلاک شامل یک هش (Hash) است که به صورت یکتا به آن اختصاص داده شده است. 

هش شامل خروجی یک الگوریتم رمزنگاری است که با استفاده از داده‌های موجود در بلاک، تولید می‌شود. بلاک‌ها همچنین شامل تراکنش‌هایی هستند که برای تبادل ارز دیجیتال و دیگر اطلاعات استفاده می‌شوند. با استفاده از بلاکچین، امکان ایجاد یک سیستم حسابداری توزیع‌شده وجود دارد که همه شرکت‌کنندگان در آن، به طور همزمان به بررسی تراکنش‌ها و ثبت آن‌ها در بلاکچین مشغول هستند. 

این سیستم حسابداری توزیع‌شده از امنیت بالایی برخوردار است؛ زیرا هر تراکنش باید توسط بیش از یک شرکت‌کننده تأیید شود و در صورت وجود هرگونه تغییر در بلاک‌ها، تمام بلاک‌های بعدی نیز تغییر خواهند کرد و این امر باعث می‌شود که تقلب غیرممکن شود.

مشخصات اصلی ارز دیجیتال انکر

نام ارزانکر
نماد ارزAnkr
قیمت ارز 0.024 دلار
بازار243,190,865 دلار
عرضه کل10,000,000,000
نگاهی اجمالی به ارز انکر

بررسی قیمت انکر در گذشته

طبق آخرین داده‌های جمع‌آوری‌شده، انکر در حال حاضر در رتبه ۱۲۵ در اکوسیستم کریپتو قرار دارد. عرضه در گردش انکر، ۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰۰ توکن با ارزش بازار ۲۴۳.۱۹۰.۸۶۵ دلار است.

در یک ماه گذشته، قیمت ANKR به میزان ۳۴.۲۳ درصد کاهش یافت و میانگین کل قیمت آن به میزان ۰.۰۱۳ دلار افت کرد. این کاهش ناگهانی، به این معنی است که ارز در حال حاضر افت کرده است و این موضوع به معنای فرصت خرید خوب برای سرمایه‌گذاری است.

در ۹۰ روز گذشته، قیمت انکر در حدود ۱۲.۳ درصد کاهش یافته‌ است و قیمت از حداقل میانگین قیمت ۰.۰۲۶ دلار به حداکثر میانگین قیمت ۰.۰۳۱ دلار در ۹۰ روز گذشته در نوسان بوده‌ است.

در ۴ ماه گذشته نیز ارز انکر روند رو به رشدی را نشان داده‌ است. بر اساس آخرین داده‌های جمع‌آوری‌شده، حجم معاملات انکر نسبت به ۴ ماه گذشته، افزایش یافته است. لازم به ذکر است که حجم معاملات، نقشی حیاتی در قیمت این ارز دارد. قیمت این ارز در بازه زمانی ۴ ماه اخیر، ۳۲.۵۶ درصد افزایش یافته‌ است که حداکثر میانگین قیمت ارز در حدود ۰.۰۱۷ دلار و حداقل میانگین قیمت آن نیز در حدود ۰.۰۱۷ دلار در ۴ ماه گذشته بوده است.

با مشاهده نمودارهای قیمتی، آینده ارز انکر را می‌توان جذاب عنوان کرد.
با مشاهده نمودارهای قیمتی، آینده ارز انکر را می‌توان جذاب عنوان کرد.

کاربرد ارز انکر چیست؟

با توجه به استاندارد ERC-20، توکن انکر به عنوان ذخیره ارزش و وسیله‌ای برای انتقال مقادیر در این شبکه استفاده می‌شود. قیمت ANKR متناسب با فعالیت کاربران در پلتفرم و تقاضا برای قدرت محاسباتی، رشد خواهد کرد. 

بررسی آینده ارز انکر و پیش‌بینی قیمتی این ارز

باید توجه داشت که پیش‌بینی در مورد آینده هر ارز دیجیتال شامل ارز انکر (ANKR)، بسیار دشوار است و با توجه به فعالیت‌های متعدد در حوزه فناوری بلاکچین، تحلیل و پیش‌بینی‌ها ممکن است نادرست باشند.

با توجه به اینکه انکر در حال توسعه پروتکلی برای خدمات رایانه‌ای و ذخیره‌سازی ابری است، بازار بزرگی را در برابر خود دارد. با توجه به نیازهای روزافزون به خدمات ابری و تحولات پیشرفته در تکنولوژی بلاکچین، می‌توان انتظار داشت که ارزش ANKR در آینده بالا رود.

همچنین تعدادی از پروژه‌های ارزیابی شده توسط صرافی‌هایی مانند Binance و Coinbase، انکر را به عنوان یکی از پروژه‌هایی که سرمایه‌گذاری در آن‌ها ارزشمند است، انتخاب کردند. این نشان می‌دهد که احتمالاً توکن انکر می‌تواند برای سرمایه‌گذاران جذاب باشد و در آینده دچار افزایش ارزش شود.

با این حال، باید توجه داشت که بازار ارزهای دیجیتال قابل پیش‌بینی نیست و ممکن است در هر زمان، تحولاتی اتفاق بیفتد که باعث کاهش قیمت این ارز شود. به همین دلیل، سرمایه‌گذاران در هر زمانی باید از ریسک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال آگاه باشند و با تحلیل‌های دقیق و بررسی‌های لازم، تصمیم‌گیری کنند.

در این رابطه بخوانید : آینده ارز چیا: پیش بینی قیمت ارز چیا در سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۳۲

پیش بینی قیمت ارز انکر در سال 2023

با بررسی کارشناسان و تحلیلگران بازار سرمایه، قیمت ارز انکر در سال‌های آتی بررسی شد. با بررسی نمودارهای قیمتی، حداقل قیمت انکر در سال ۲۰۲۳، ۰.۰۲۸ دلار است و حداکثر قیمت آن نیز به ۰.۰۳۱ دلار می‌رسد. به طور متوسط، انتظار می‌رود که ارزش Ankr در سال ۲۰۲۳، حدود ۰.۰۲۹ دلار باشد.

پیش بینی قیمت ارز انکر در سال 2024

پس از تجزیه و تحلیل قیمت ارز انکر در سال ۲۰۲۳، فرض بر این است که در سال 2024، حداقل قیمت انکر حدود 0.040 دلار خواهد بود. حداکثر قیمت مورد انتظار انکر نیز ممکن است حدود 0.047 دلار در سال ۲۰۲۴ باشد. به طور متوسط، قیمت این ارز ممکن است 0.042 دلار در سال 2024 باشد.

پیش بینی قیمت ارز انکر در سال 2025

بر اساس تحلیل فنی کارشناسان ارزهای دیجیتال در مورد قیمت انکر، انتظار می‌رود که در سال 2025، انکر حداقل و حداکثر قیمت‌های زیر را داشته باشد: به ترتیب حدود 0.061 دلار و 0.071 دلار. میانگین قیمت مورد انتظار برای این ارز نیز در سال ۲۰۲۵، 0.062 دلار است.

پیش بینی قیمت ارز انکر در سال 2026

با بررسی‌ نمودارهای قیمتی انکر در سال‌های گذشته، متوجه شده‌ایم که حداقل قیمتی که این ارز در سال ۲۰۲۶ به خود می‌بیند، ۰.۰۸۵ دلار است. همچنین حداکثر قیمت این ارز در سال ۲۰۲۶ حدود ۰.۱۰ دلار و میانگین قیمتی آن نیز در این سال، ۰.۰۸۸ دلار است.

پیش بینی قیمت انکر در سال 2027

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت انکر در سال ۲۰۲۷ توسط کارشناسان ارز دیجیتال، حداقل و حداکثر قیمت این ارز در این سال، 0.13 دلار و 0.15 دلار است. به طور میانگین قیمت 0.13 دلار نیز برای این ارز در سال ۲۰۲۷، ثبت شده‌ است.

نوسانات قیمتی انکر در یک سال گذشته.
نوسانات قیمتی انکر در یک سال گذشته.

پیش بینی قیمت ارز انکر در سال 2028

پس از تجزیه و تحلیل قیمت ارز انکر در سال ۲۰۲۸، فرض بر این است که در این سال، حداقل قیمت انکر حدود ۰.۲۰ دلار خواهد بود. همچنین حداکثر قیمت مورد انتظار انکر ممکن است حدود ۰.۲۳ دلار و میانگین قیمتی این ارز، ۰.۲۱ دلار در سال ۲۰۲۸ باشد.

پیش بینی قیمت ارز انکر در سال 2029

هر ساله کارشناسان ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی‌هایی را برای قیمت ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند. تخمین زده‌می‌شود که انکر بین 0.29 دلار و 0.35 دلار در سال 2029 معامله شود. میانگین قیمت آن نیز در طول سال ۲۰۲۹، حدود 0.30 دلار پیش‌بینی می‌شود.   

پیش بینی قیمت ارز انکر در سال 2030

با بررسی‌های صورت‌گرفته در رابطه با آینده ارز انکر در سال ۲۰۳۰، متوجه شده‌ایم که حداقل قیمتی که این ارز در این سال به خود می‌بیند، ۰.۴۲ دلار است. همچنین حداکثر قیمت این ارز در سال ۲۰۲۶ حدود ۰.۵۱ دلار و میانگین قیمتی آن نیز در این سال ۰.۴۳ دلار است. 

پیش بینی قیمت ارز انکر در سال 2031

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت انکر در سال ۲۰۳۱ توسط کارشناسان ارز دیجیتال، حداقل و حداکثر قیمت انکر در این سال 0.62 دلار و 0.73 دلار است. به طور میانگین قیمت 0.64 دلار نیز برای این ارز در سال ۲۰۳۱، ثبت شده‌ است.

پیش بینی قیمت ارز انکر در سال 2032

پس از تجزیه و تحلیل قیمت ارز انکر در سال‌های گذشته، پیش‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۳۲، حداقل قیمت انکر حدود ۰.۹۴ دلار خواهد بود. حداکثر قیمت مورد انتظار ANKR ممکن است حدود ۱.۰۸ دلار باشد. همچنین به طور متوسط، قیمت این ارز ممکن است به ۰.۹۸ دلار در سال ۲۰۳۲ برسد. 

ساز و کار ارز دیجیتال انکر به چه صورتی است؟

انکر، یک پروتکل بلاکچین برای محاسبات ابری است که می‌تواند به کارآفرینان کمک کند تا تجارت خود را کارآمد و سودآور کنند. سیستم مدیریت Ankr بر اساس قراردادهای هوشمند است که به کاربران این امکان را می‌دهد از مشارکت خود در شبکه، کسب درآمد کنند. 

شبکه Ankr در سال ۲۰۱۷ توسط چندلر سانگ و رایان فانگ در دانشگاه برکلی در کالیفرنیا به عنوان یک پلتفرم محاسباتی توزیع‌شده که از فناوری‌های بلاکچین بهره می‌برد، تأسیس شد. چندلر سانگ به عنوان مهندس در آمازون کار می‌کرد و رایان فانگ یک بانکدار سرمایه‌گذار در مورگان استنلی بود.

بلاکچین انکر، دارای چه مزیت‌هایی است؟

  • طرح تشویقی جدید بر اساس یک بار محاسبات مفید
  • قدرت محاسباتی توزیع‌شده بر اساس دستگاه‌های محاسباتی بدون سرور و کنترل نشده
  • یک سیستم اوراکل موثر برای تعامل با مشاغل موجود
  • امنیت بالا و محرمانه‌بودن تضمین‌شده توسط سخت‌افزار و رمزنگاری اولیه
  • سرعت و مقیاس‌پذیری با استفاده از زنجیره پلاسما و شاردینگ
پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آتی، انکر پیشرفت‌های محسوسی داشته‌باشد.
پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آتی، انکر پیشرفت‌های محسوسی داشته‌باشد.

پیش بینی قیمت ارز انکر توسط برخی از منابع قدرتمند در زمینه ارز دیجیتال

در این بخش از مقاله آینده ارز انکر، می‌خواهیم بررسی‌ها و تحلیل‌هایی که برخی از کارشناسان این حوزه ارائه کرده‌اند را با هم بررسی کنیم.

آینده ارز انکر توسط وب‌سایت Wallet Investor

طبق پیش‌بینی‌های Wallet Investor، ارزش ANKR ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۰.۱۴۴ دلار و تا سال ۲۰۲۷ به ۰.۴۵۱ دلار افزایش یابد که نشان دهنده افزایش ۴۰۰ درصدی طی پنج سال آینده است. 

همانطور که توسط تحلیل‌گران ادعا شده‌ است، ANKR عملا هیچ خطری برای سقوط در کوتاه مدت و بلند مدت ندارد؛ بنابراین این ارز دیجیتال را برای سرمایه‌گذاری بسیار جذاب می‌دانند.

آینده ارز انکر توسط وب‌سایت Gov Capital

طبق پیش‌بینی‌های Gov Capital در رابطه با قیمت انکر، قیمت توکن ANKR می‌تواند بیش از ۲۰۰ درصد در طی پنج سال آینده افزایش یابد و تا پایان سال ۲۰۲۳ به سطح ۰.۲ دلار، در سال ۲۰۲۴ به ۰.۲۶ دلار و در سال ۲۰۲۷ به ۱.۷ دلار برسد. تحلیلگران Gov Capital، انکر را یک ارز مناسب برای سرمایه‌گذاری سودآور می‌دانند و روند نزولی را برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی نمی‌کنند.

آینده ارز انکر توسط وب‌سایت Trading Beasts

مطابق با محافظه‌کارانه‌ترین پیش‌بینی انکر توسط Trading Beasts، قیمت توکن ANKR ممکن است طی سه سال آینده حدود 120 درصد رشد کند و به میانگین قیمت معاملاتی 0.1 دلار در پایان سال 2023 و 0.102 دلار تا پایان سال 2024 افزایش یابد. تحلیلگران Trading Beasts، مطمئن هستند که ANKR پتانسیل رشد خوبی در بلندمدت دارد. پیش‌بینی قیمت این ارز توسط آن‌ها، نشان می‌دهد که این توکن تا پایان سال 2025 بازدهی 111 درصدی خواهد داشت. آن‌ها همچنین دلیلی برای سقوط این ارز دیجیتال نمی‌بینند.

آیا سرمایه‌گذاری بر روی توکن انکر، مناسب است؟

در سال 2021، قیمت ANKR دارای روند صعودی بود و تحلیلگران وب‌سایت‌های Wallet Investor، Digital Coin و Trading Beasts، این ارز دیجیتال را برای سرمایه‌گذاری، مناسب می‌دانند. با این حال، ما نمی‌توانیم به شما مشاوره سرمایه‌گذاری بدهیم و باید در نظر داشت که بازار ارزهای دیجیتال غیرقابل پیش‌بینی است. سرمایه‌گذاران باید هنگام انجام هر معامله، اهداف سرمایه‌گذاری و ریسک‌پذیری خود را در نظر بگیرند و سپس وارد یک فرآیند سرمایه‌گذاری شوند.

سخن اینوکس با شما

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید، ارز انکر یک ارز دیجیتال مستعد رشد است. آینده ارز انکر طبق بررسی نمودارهای قیمتی و پیش‌بینی کارشناسان فعال در این حوزه، بسیار درخشان است. بنابراین می‌توان انکر را به عنوان یک گزینه قابل اتکا برای سرمایه‌گذاری دانست.

در پایان این مقاله، امیدواریم از مطالعه مطالب ارائه شده، لذت برده باشید و اطلاعات مفید و ارزشمندی را درباره ارز دیجیتال انکر بدست آورده باشید.

منبع
pricepredictioncryptonewsz

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا