ترید

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه و ترید در سال 2024

ارزهای دیجیتال به‌خاطر نوسانات بالا، در دسترس بودن شبانه‌روزی و امکان انجام معاملات کوتاه‌مدت و بلندمدت، فرصت بسیاری خوبی را برای کسب سود فراهم می‌کنند. در سال‌های اخیر، بسیاری از معامله‌گران به دلیل وابسته نبودن رمزارزها به دارایی‌های سنتی، مانند جفت‌ارزها، فلزات گران‌بها و بورس، به این حوزه روی آورده‌اند. به همین خاطر، شناخت بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه اهمیت بالایی پیدا کرده است.

اگرچه بیت کوین و رمزارزهای سرشناس، هم‌بستگی اندکی را با طلا و دلار نشان می‌دهند، اما در اغلب موارد به‌صورت مستقل عمل می‌کنند. از این طریق، فرصت معامله‌گری مناسبی برای تریدها فراهم می‌شود تا به‌صورت ۲۴ ساعته معاملات خود را انجام دهند. ازاین‌رو، در این مطلب از صرافی ارز دیجیتال اینوکس، قصد داریم تا بهترین ارز برای ترید روزانه را به شما معرفی کنیم.

فهرست موضوعات مقاله

معاملات روزانه ارز دیجیتال چیست؟

معامله روزانه کریپتو به خرید و فروش رمزارزها در طول یک روز اشاره دارد. این استراتژی شبیه معاملات روزانه جفت‌ارزها است؛ با این تفاوت که معامله‌گر سود روزانه ارز دیجیتال را به دست می‌آورد. معمولاً تریدرهای روزانه، در طول یک روز، چندین‌بار به خرید و فروش رمزارزها می‌پردازند تا از نوسانات کریپتوکارنسی‌ها سود به دست آورند.

ازآنجایی‌که سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه با استفاده از موقعیت‌های معاملاتی کوتاه‌مدت صورت می‌گیرد، تفاوت‌هایی اساسی با سرمایه‌گذاری بلندمدت دارد. بنابراین، نه‌تنها شما باید بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه را بشناسید، بلکه باید از قدرت تجزیه و تحلیل بالایی برخوردار باشید. به همین منظور، تریدرها پس از گذراندن آموزش‌های لازم، از شاخص‌های فنی و تحلیل احساسات بازار استفاده می‌کنند تا بتوانند از این راه، سود به دست آورند.

نحوه انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

معیارهایی وجود دارند که اطلاع از آن‌ها، به شما کمک می‌کند تا بهترین ارز برای ترید روزانه را تشخیص دهید. این معیارها عبارت‌اند از:

بهترین ارز برای ترید روزانه

نوسانات: در این استراتژی، توکن‌هایی که نوسانات بالایی دارند، اهمیت فراوانی پیدا می‌کنند. ازاین‌رو، برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه باید به نوسانات رمزارزها توجه کنید. البته اغلب رمزارزها نوسانات بالایی دارند؛ به‌جز استیبل کوین‌ها که قیمتشان به یک دارایی دیگر متصل شده است.

حجم معاملات: اصولاً هر دارایی‌ای که حجم معاملات بالاتری داشته باشد، شرایط بازار سالم‌تری دارد و حرکت قیمت آن قابل پیش‌بینی‌تر است. بنابراین، این ارزها با منطق تحلیل تکنیکال نیز سازگاری بیشتری خواهند داشت و شما را با حرکات ناگهانی غافلگیر نمی‌کنند.

نقدینگی: در انتخاب بهترین ارز برای ترید روزانه باید به نقدینگی رمزارز مورد نظر نیز توجه کنید. ازآنجایی‌که تریدرها نقاطی از نمودار قیمت را هدف‌گذاری می‌کنند و می‌خواهند به‌موقع موقعیت معاملاتی خود را ببندند و از بازار خارج شوند، توکن مد نظر باید بلافاصله نقد شود.

سودمندی: رمزارزهایی که کاربرد خاصی دارند، معمولاً هم‌بستگی کمتری را با کل بازار کریپتو نشان می‌دهند. برای مثال، اتریوم به‌خاطر کاربردهای فراوانش در حوزه امور مالی غیرمتمرکز (Defi)، در کنار پیروی از بیت کوین، از اتفاقات دیفای نیز تأثیر می‌پذیرد. ازاین‌طریق، شما بهتر می‌توانید به پیش‌بینی حرکات قیمت اتریوم بپردازید.

آخرین اخبار: اخبار مربوط به بازار و صنعت کریپتو، تأثیر بیشتری بر روی معاملات کوتاه‌مدت می‌گذارند. ازآنجایی‌که تریدرهای روزانه از نوسانات قیمت در طول یک روز سود کسب می‌کنند، حتماً باید از اخبار مؤثر بر چنین نوساناتی نیز مطلع باشند. ازاین‌رو، با پیگیری اخبار می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه را نیز شناسایی کنید و به‌سراغ توکن‌هایی بروید که متأثر از حواشی پیش‌آمده، نوسان قابل توجهی را نشان می‌دهند.

معرفی استراتژی ترید روزانه ارز دیجیتال

ترید روزانه یک استراتژی است که تریدر برای کسب سود چندین بار در طول یک روز، وارد فاز خرید و فروش ارزها شده و در پایان روز نیز کل معامله را می‌بندد. این فرآیند خرید و فروش در طول روز، باید در کنار تجزیه و تحلیل درست و منطقی صورت گیرد تا از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

این استراتژی برای سرمایه‌گذاران بلند مدت نیز می‌تواند سودآور باشد. تحلیل شاخص‌های تکنیکال و کارمزد معاملات برای شناسایی ارزهایی که در ترید روزانه بازدهی بالایی دارند ضروری است.

معاملات روزانه ارزهای دیجیتال یکی از بهترین راه‌ها برای کسب سود در بازه زمانی کوتاه است.

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه و ترید

حالا که با معیارهای انتخاب بهترین ارز برای ترید روزانه آشنا شدید، باید چند رمزارز شاخص را در این زمینه به شما معرفی کنیم. این رمزارزها توسط کارشناسان مطرح دنیا به‌عنوان گزینه‌های مطلوب برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه معرفی شده‌اند. همچنین در صورتی که به دنبال سرمایه گذاری کوتاه مدت هستید، پیشنهاد می‌کنیم به مقاله زیر مراجعه نمایید.

در این رابطه بخوانید : ۷ مورد از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

بیت‌کوین (BTC): ارز دیجیتال اصلی

بیت کوین با نماد اختصاری BTC، شناخته‌شده‌ترین رمزارز دنیا است و اولین انتخاب بسیاری از تریدرها برای کسب سود روزانه ارز دیجیتال به حساب می‌آید. این رمزارز بیشترین حجم بازار را در کل دنیای کریپتو دارد و با شاخص‌های تحلیل‌های فنی سازگاری بالایی را نشان می‌دهد.

از طرفی، بیت کوین نقدینگی بالایی نیز دارد و افراد زیادی به معامله این ارز می‌پردازند. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید با سرعت بسیار بالایی موقعیت‌های معاملاتی خود را باز کنید و در موقع مناسب بلافاصله آن‌ها را ببندید. بااین‌حال، حرکات قیمت بیت کوین بیشتر بر اساس احساسات بازار هستند و تأثیر کمتری از کارایی‌هایش و اخبار صنعت کریپتو می‌پذیرد. بنابراین، تحلیل‌های فنی مبتنی بر احساسات بازار به‌خوبی بر روی BTC جواب می‌دهند.

بیت‌کوین (BTC): ارز دیجیتال اصلی

اتریوم (ETH): پادشاه قراردادهای هوشمند

اتریوم (ETH) دومین رمزارز محبوب دنیا است که همیشه در لیست بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه قرار می‌گیرد. اتریوم که با لقب «پادشاه قراردادهای هوشمند» شناخته می‌شود، شهرت خود را از نرم‌افزارهای کاربردی و امور مالی غیرمتمرکز به دست آورده است. اتریوم نیز مانند بیت کوین، نقدینگی بالایی دارد و دقت شما را برای انجام معاملات افزایش می‌دهد.

علاوه‌بر آن، این ارز از سال ۲۰۱۵ در بازار کریپتو حضور دارد و جامعه بزرگی را تشکیل داده است. این مسئله باعث می‌شود تا ETH ارز قدرتمندی به حساب بیاید و منطق خوبی را در معاملات نشان دهد. خصوصاً به‌روزرسانی‌های فنی اتریوم، ارزش آن را در سال‌های اخیر دوچندان کرده‌اند.

اتریوم ازر برتر برای سرمایه گذاری بلند مدت

ریپل (XRP): تراکنش‌های سریع و مطمئن

ریپل با نماد اختصاری XRP یکی از رمزارزهای سرشناسی است که کارمزد معاملات بسیار پایینی دارد. این مسئله برای تریدرهایی که در طول یک روز، معاملات زیادی را انجام می‌دهند، بسیار مفید خواهد بود. از طرفی، سرعت بسیار بالای معاملات ریپل نیز این رمزارز را به گزینه‌ای مطلوب برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه تبدیل می‌کند.

همچنین، ریپل یکی از توکن‌هایی است که نوسانات زیادی را نشان می‌دهد و تریدرها به‌خوبی می‌توانند از این نوسانات سود به دست آورند. محبوبیت توکن XRP نیز نقدینگی این رمزارز را بالا برده و ازاین‌طریق، خیال شما در مورد دقت و سرعت ورود به معاملات ریپل و خروج از آن‌ها، راحت خواهد بود.

ریپل یک ارز خوب برای ترید روزانه

کاردانو (ADA)

کاردانو با نماد اختصاری ADA رمزارز اختصاصی یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است که توسط معامله‌گران به‌عنوان یکی از نمونه‌های بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه شناخته می‌شود. توکن ADA یکی از رمزارزهایی است که رشد خوبی را نشان داده و حتی در زمان رکود بازار نیز انعطاف‌پذیر ظاهر شده است. در واقع، پتانسیل رشد، تعداد معامله‌گران زیاد و کاربردهای این توکن باعث شده‌اند تا بسیاری از تریدرها برای کسب سود روزانه ارز دیجیتال کاردانو را انتخاب کنند.

از طرفی، باید به این نکته توجه داشته باشید که کاردانو، نسبت به بیت کوین و اتریوم، ارزش بازار کمتری دارد. این مسئله باعث می‌شود تا این توکن بیشتر تحت‌تأثیر عوامل بازار، مانند اخبار صنعت کریپتو، قرار بگیرد. بنابراین، معامله‌گرانی که همیشه اخبار را پیگیری می‌کنند، می‌توانند معاملات خوبی را بر روی ADA انجام دهند.

سولانا (SOL): مقیاس‌پذیر

سولانا (SOL)، در سال‌های اخیر، خود را به‌عنوان یک گزینه خوب برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه معرفی کرده است. ازآنجا‌یی‌که سولانا توکن اختصاصی یک پلتفرم سریع و مقیاس‌پذیر محسوب می‌شود، سرعت بسیار بالایی داشته و کارمزدهای بسیار کمی را برای تریدرهای روزانه در نظر می‌گیرد. از طرفی، اکوسیستم روبه‌رشد سولانا باعث شده تا همیشه متقاضی خرید و فروش SOL وجود داشته باشد و ازاین‌طریق، شما بتوانید موقعیت‌های معاملاتی خود را با سرعت بالایی ایجاد کرده و یا از آن‌ها خارج شوید.

سولانا بهترین ارز برای ترید روزانه

دوج کوین (DOGE): میم‌کوینی که ماندگار شد

دوج کوین (DOGE) در ابتدا به‌عنوان یک میم کوین ایجاد شد و مبنای شوخی و طنز داشت؛ به همین خاطر، زیاد جدی گرفته نمی‌شد. بااین‌حال، حمایت افراد سرشناس و جامعه‌ پرشور این توکن، رشدهای بی‌سابقه‌ای را برایش رقم زد؛ به‌طوری که امروزه یکی از بهترین رمزارزهای دنیای کریپتو به حساب می‌آید.

دوج کوین برای معامله‌گرانِ ریسک‌پذیری که به‌دنبال سودهای بیشتری هستند، بهترین ارز برای ترید روزانه به حساب می‌آید؛ چراکه به‌شدت تحت‌تأثیر احساسات بازار قرار می‌گیرد و نوسانات زیادی را از خود نشان می‌دهد. البته این نوسانات در سال‌های اخیر کمتر شده‌اند و این رمزارز با کاهش حواشی پیرامونش، رفتار منطقی‌تری را در پیش گرفته است.

بهترین ارز برای ترید

در این رابطه بخوانید : دوج کوین چیست؟ آشنایی با شت‌کوین معروف دنیای کریپتو کارنسی

بایننس (BNB): کریپتو کاربردی در دنیای واقعی

بایننس کوین (‌BNB) توکن اکوسیستم و صرافی سرشناس بایننس است و هیچ‌کس نمی‌تواند آن را یکی از بهترین رمزارزهای بازار در نظر نگیرد. توکن BNB کاربردهای فراوانی در شبکه و صرافی بایننس دارد و افراد زیادی این رمزارز را مورد معامله قرار می‌دهند. بنابراین، یکی از دلایل اینکه بایننس کوین در لیست بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه قرار می‌گیرد، نقدینگی بالای آن است.

از طرفی، این توکن نوسانات بالایی نیز دارد و فرصت خوبی را برای تریدهای کوتاه‌‌مدت فراهم می‌کند. بااین‌حال، باید توجه داشته باشید که نوسانات بالا مانند تیغ دولبه است و می‌تواند علاوه‌بر سود، ضررهایی را نیز به شما تحمیل کند.

بایننس کوین بهترین ارز بریا ترید روزانه

فانتوم (FTM)

فانتوم (FTM) یکی از رمزارزهایی به حساب می‌آید که همه معیارهای لازم برای تبدیل‌شدن به بهترین ارز برای ترید روزانه را دارد. در واقع، کارمزد کم، تراکنش‌های سریع و نقدینگی بالای توکن FTM باعث می‌شوند تا تریدرها بتوانند سودهای خوبی را از معاملات این رمزارز به دست آورند.

از طرفی، حضور فانتوم در اغلب پلتفرم‌های معاملاتی، به شما اجازه می‌دهد تا از انواع استراتژی‌های ترید بهره‌مند شوید و سود خوبی را در این زمینه به دست آورید.

کازماس (Cosmos)

اگر به‌دنبال بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه می‌گردید، کازماس با نماد اختصاری ATOM، یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها در این زمینه است. این رمزارز در مدت‌ حضور خود در بازار کریپتو، نوسانات بسیار بالایی را نشان داده و هیچ‌وقت نوساناتش کاهش پیدا نکرده‌اند.

از طرفی، نقدینگی بالای کازماس نیز به شما اجازه می‌دهد تا معاملات سریعی را انجام دهید و کارمزد پایین این رمزارز نیز برای تریدرها بسیار مفید خواهد بود.

پولکادات (DOT)

پولکادات (DOT) از همه معیارهای تبدیل‌شدن به بهترین ارز برای ترید روزانه برخوردار است. نقدینگی خوب، کارمزد پایین، حضور در انواع پلتفرم‌ها معاملاتی و… ، این توکن را به گزینه‌ای مطلوب برای تریدرها تبدیل کرده‌اند. علاوه‌بر آن، پولکادات کاربردهایی نوآورانه دارد و این مسئله تضمین می‌کند که نوسانات قیمت توکن DOT به اخبار پیرامون این رمزارز وابسته باشند.

در این مورد بخوانید: بهترین استراتژی ترید روزانه؛ ۱۰ استراتژی برتر در سال ۲۰۲۴

پالیگان (Polygon)

پالیگان یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای شبکه اتریوم است. توکن پالیگان نیز با عنوان MATIC به بازار آمده و در بین تریدرها محبوبیت فراوانی دارد. سرعت بالاتر پالیگان نسبت به اتریوم و کارمزدهای پایین‌تر آن، توکن MATIC را به گزینه‌ای خوب برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه تبدیل می‌کنند.

علاوه‌بر آن، متیک نقدینگی بالایی دارد و در اغلب پلتفرم‌های معتبر نیز لیست شده است؛ بنابراین، شما به‌‌خوبی می‌توانید معاملات کوتاه‌مدت خود را بر روی متیک انجام دهید.

بهترین زمان برای معامله ارزهای دیجیتال

پاسخ به سوال «بهترین زمان برای معامله» چالش برانگیز است زیرا بازار ارزهای دیجیتال هر روز هفته و 24 ساعته فعال است. با این حال، هنگام انتخاب زمان انجام معاملات ارزهای دیجیتال، چند فاکتور وجود دارد که می‌توان در نظر گرفت.

طبق آمار وبسایت Statista، حجم معاملات روزانه کریپتو در 20 می 2021 به اوج خود رسید، زمانی که ارزش بازار به 516 میلیارد دلار رسید. هنگامی که بازار اینقدر فعال است، نقدینگی بسیار بالاست و امکان اجرای آنی سفارش را فراهم می‌کند. بر اساس این عوامل، باز کردن پوزیشن‌های خرید و فروش در صورت افزایش حجم می‌تواند به سود معامله‌گران باشد. تجربه نشان داده حجم معاملات در ساعات 9 صبح تا 4 عصر بیشتر است. از سوی دیگر، بسیاری از معامله‌گران ترجیح می‌دهند در آخر هفته فعالیت نکنند.

در این مورد بخوانید: انواع ارز دیجیتال؛ معرفی ۱۳ نوع ارز دیجیتال + مثال

سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه

بهترین ارز برای ترید ساعتی کدامند؟

بیشترین سود در بازارهای کریپتو، در معاملات روزانه بدست می‌آید. به این دلیل که تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال به صورت ناگهانی اتفاق می‌افتد. فقط چند ساعت طول می‌کشد تا روندها کاملاً تغییر کنند. در واقع بهترین ارز برای ترید ساعتی همان ارزهای ترید روزانه هستند، در حال حاضر ترون، شیبا، دوج کوین و سایر کوین‌های لیست شده در بالا از بهترین ارزها برای ترید ساعتی یا همان ترید روزانه محسوب می‌شوند. برای مشاهده قیمت دقیق و به‌روز انواع رمزارز ازجمله میم کوین شیبا اینو، بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

انواع استراتژی برای سود روزانه ارز دیجیتال

شما به‌عنوان یک تریدر، نباید به شناخت بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه اکتفا کنید، بلکه باید استراتژی مشخصی در این زمینه داشته باشید. ازاین‌طریق، متوجه می‌شوید که در یک معامله دنبال چه چیزی هستید و چه زمانی باید از موقعیت معاملاتی خارج شوید. در نتیجه، ریسک شما کاهش پیدا می‌کند و برنامه مشخصی برای ترید خواهید داشت.

کپی تریدینگ (Copy Trading)

وقتی بهترین ارز برای ترید روزانه را شناختید، می‌توانید از استراتژی کپی تریدینگ استفاده کنید. کپی‌ تریدینگ مبتدی‌ترین استراتژی برای افراد تازه‌واردی است که از دانش کافی برای انجام معاملات برخوردار نیستند. کپی تریدینگ به‌معنای الگوبرداری از معاملات تریدرهای حرفه‌ای است و شما را از تحقیق در مورد بازار بی‌نیاز می‌کند. بنابراین، با این استراتژی، شما فقط می‌نشینید و رشد یا ازدست‌دادن سرمایه خود را تماشا می‌کنید.

به یاد داشته باشید که موفقیت یک تریدر در سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه به‌معنای موفق‌شدن او در آینده نیست. بنابراین، هرگز تمام سرمایه خود را به کپی‌کردن معاملات یک نفر اختصاص ندهید و طیف وسیعی از معامله‌گران را دنبال کنید.

اسکالپینگ (Scalping)

کریپتو اسکالپینگ یک استراتژی معاملاتی برای کسب سود از تغییرات جزئی قیمت است. در این روش، با شناخت بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه، شما باید معاملات متعددی را به‌صورت متوالی انجام دهید تا به سود خوبی دست یابید. معمولاً اسکالپینگ با حجم بالای سرمایه و در بازه‌های زمانی ۱ تا ۵ دقیقه انجام می‌شود.

بهترین ارز برای ترید روزانه اسکالپینگ، توکن‌هایی هستند که نقدینگی بالایی دارند و کارمزد آن‌ها بسیار پایین است. ازاین‌طریق، شما می‌توانید به‌سرعت از موقعیت معاملاتی خارج شوید و کارمزد معامله نیز سود شما را تحت‌الشعاع قرار نمی‌دهد. بیت کوین، اتریوم و ریپل گزینه‌های خوبی برای این معاملات به حساب می‌آیند.

تریدینگ رنج (Range Trading)

یکی دیگر از استراتژی‌های معاملاتی برای سود روزانه ارز دیجیتال تریدینگ رنج یا معاملات محدوده نوسان است. در این روش، ابتدا باید با‌ثبات‌ترین ارز دیجیتال را از نظر نوسانات پیدا کنید. معمولاً چنین توکن‌هایی نقدینگی بالایی دارند و افراد زیادی به خرید و فروش آن‌ها می‌پردازند. بنابراین، در تریدینگ رنج، توکن‌هایی مد نظر ما هستند که رفتارهای غیرمنطقی ندارند و نوسانات ناگهانی را تجربه نمی‌کنند.

پس از یافتن بهترین ارز برای ترید روزانه محدوده رنج، شما از نوسانات دارایی مورد نظر خود در یک محدوده مشخص‌شده سود کسب می‌کنید.

سود روزانه ارز دیجیتال

معاملات بسامد بالا (High-Frequency Trading)

معاملات بسامد بالا یا پرتواتر (HFT) یک استراتژی معاملاتی الگوریتمی است که توسط برنامه‌های کامپیوتری قدرتمند انجام می‌شود. این برنامه‌ها می‌توانند صدها یا هزاران تراکنش را در یک ثانیه انجام دهند. بااین‌حال، معمولاً این معاملات توسط تریدرهای سازمانی صورت می‌گیرند؛ چراکه به سرمایه بسیار زیاد و سرعت معاملاتی بالایی نیاز دارند.

اگرچه HTF روشی کارآمد برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه به حساب می‌آید؛ اما صرفاً برای افرادی مناسب است که دانش زیادی در مورد تحلیل بازار داشته باشند.

مزایا و معایب ترید روزانه

علاوه‌بر شناخت بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه، شما باید با مزایا و معایب ترید در طول یک روز آشنا شوید تا سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای داشته باشید.

مزایای ترید روزانه

مزایای معاملات کوتاه‌مدت عبارت‌اند از:

  • شرایط مختلف: شما می‌توانید چه در بازارهای صعودی و چه در روندهای نزولی از بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه درآمدزایی داشته باشید.
  • بازدهی فوری: برخلاف سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت، سود روزانه ارز دیجیتال بلافاصله به حساب شما واریز می‌شود.
  • تقویت مهارت: ازآنجایی‌که این معاملات چندین‌بار در روز انجام می‌شوند، مهارت ترید شما را افزایش می‌دهند.
  •  

معایب ترید روزانه

معایب این معاملات شامل موارد زیر هستند:

  • فشار ذهنی: معمولاً سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه فشار عصبی و استرس زیادی را به افراد وارد می‌کند.
  • نیاز به سرمایه زیاد: ازآنجا‌یی‌که معاملات کوتاه‌مدت سودهای اندک و متعددی را برایتان به ارمغان می‌آورند، شما به سرمایه زیادی برای کسب درآمد قابل توجه نیاز خواهید داشت.
  • احتمال ایجاد وابستگی زیاد: گاهی پیش می‌آید که تریدرها به معامله‌گری وابستگی زیادی پیدا می‌کنند و هیچ زمانی را برای استراحت در نظر نمی‌گیرند.
  • ریسک زیاد: شناخت بهترین ارز برای ترید روزانه، تنها یک گام از مراحل ورود به این معاملات تشکیل می‌دهد؛ درحالی‌که شما باید دانش خود را در زمینه تحلیل بازار بالا ببرید، وگرنه احتمال دارد که با ضررهای زیادی مواجه شوید.

خلاصه بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه با اینوکس

معامله‌گری روزانه شغلی است که بسیاری از افراد در سراسر جهان به آن مشغول هستند. اگرچه این روش ترید می‌تواند بسیار سودآور باشد، اما ریسک‌های مختلفی نیز در این حوزه وجود دارند. یکی از همین ریسک‌ها، انتخاب رمزارز اشتباه برای ترید است. به همین خاطر، در این مقاله از صرافی ارز دیجیتال اینوکس، سعی کردیم تا بهترین ارز برای ترید روزانه را به شما معرفی کنیم.

بااین‌حال، فقط انتخاب یک رمزارز برای ورود به معاملات کافی نیست؛ بلکه شما باید روش‌های تحلیل بازار و مدیریت ریسک را نیز یاد بگیرید و سرمایه‌گذاری هدفمند و هوشمندانه‌ای داشته باشید.

سوالات متداول

در این بخش به سوالات متداول پیرامون بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه می‌پردازیم.

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه کدام است؟

رمزارزهای مختلفی در بازار وجود دارند که از معیارهای مناسب برای انجام معاملات کوتاه‌مدت برخوردار هستند. برای مثال، شما برای کسب سود روزانه ارز دیجیتال، می‌توانید از بیت کوین، اتریوم، ریپل، بایننس کوین و پالیگان استفاده کنید.

معیارهای بهترین ارز برای ترید روزانه چیست؟

برای انتخاب رمزارز مناسب، شما باید به معیارهایی، مانند نوسانات، حجم معاملات، نقدینگی و سودمندی، توجه داشته باشید.

بهترین استراتژی برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه چیست؟

انتخاب یک استراتژی به برنامه معاملاتی شما بستگی دارد. در این زمینه، استراتژی‌های کپی‌ تریدینگ، اسکالپینگ، تریدینگ رنج و… مورد استفاده قرار می‌گیرند.

منبع
bitdegreechangellycoincodextastycrypto

آرمین یوسفی

در ابتدا کلمه بود و در انتها نیز از ما کلمه‌ای بیش نمی‌ماند. من بیش از یک‌ دهه است که به نوشتن شعر، داستان و فیلم‌نامه مشغولم. برگزیده‌ی تعدادی جشنواره‌ی ادبی و جایزه‌ی کتاب سال شده‌ و تحصیلاتم را در مقطع کارشناسی‌ارشد در رشته‌ی سینما ادامه داده‌ام. در این سال‌ها برای گذرانِ زندگی، کارگر کلمات بوده‌ و در زمینه‌های گوناگونی تولید محتوای نوشتاری کرده‌ام.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

    1. بله، تاثیر شکایت sec از بایننس چند روزه بوده و توی دادگاه‌هایی که تشکیل شد بایننس نتایج موفقیت آمیزی داشت و تونست ارزش سهامش رو تا حد زیادی برگردونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا