تحلیل و سرمایه گذاری

آینده ارز شیبا: پیش بینی قیمت شیبا از سال 2024 تا 2030

آینده ارز شیبا به دلیل محبوب بودن این میم کوین مورد توجه سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. همچنین، رسانه‌های مالی نیز در مورد این رمز ارز مطالب مختلفی می‌نویسند. چه چیزی این ارز دیجیتال را از دیگر رمز ارزها متمایز کرده است و چرا به آن “قاتل دوج کوین” می‌گویند؟ در این مقاله سعی می‌کنیم پیش بینی قیمت شیبا در آینده و موقعیت فعلی آن را در بازار به طور کامل به تصویر بکشیم.

جزئیات زیر پیش بینی قیمت شیبا اینو برای سال‌های آینده است:

  • آینده ارز شیبا در سال 2024: با توجه به پیشرفت شیباریوم، کاربران و توسعه دهندگان جدید در سال آینده به این پلتفرم جذب خواهند شد که به شیبا کمک می کند تا به مرز 0.0000329 دلاری صعود کند.
  • آینده ارز شیبا در سال 2025: با توجه به اینکه توسعه‌دهندگان شیبا اینو روی متاورس و صرافی غیرمتمرکز آن کار می‌کنند، انتظار داریم که جامعه این کوین بیش از این رشد کند. بنابراین قیمت SHIB تا پایان سال 2025 می‌تواند از 0.0000454  دلار عبور کند.
  • پیش بینی قیمت شیبا در سال 2030: پذیرش شیبا به‌عنوان یک روش پرداخت می‌تواند به SHIB کمک کند تا رشد تصاعدی داشته باشد و تا سال 2030 به مرز 0.0001 دلار برسد.
شیبا اینونام ارز
SHIBنماد ارز
$6,410,983,428ارزش بازار
14رتبه
589,541,726,782,624عرضه در گردش
589,606,656,882,734عرضه کل
معرفی شیبا اینو

گذری بر تاریخچه قیمت ارز شیبا اینو

شیبا اینو (SHIB) یک توکن در داخل اکوسیستم شیبا اینو است. این توکن میم غیرمتمرکز، در آگوست 2020، توسط ریوشی – یک فرد یا گروهی از افراد ناشناس – ایجاد شد. از زمان ورود سکه شیبا اینو به بازار ارزهای دیجیتال، این کوین با دوج کوین مقایسه شد. با این حال، در واقعیت، آن‌ها هیچ وجه اشتراکی باهم ندارند، جز اینکه هر دو، میم کوین هستند. SHIB در بلاکچین اتریوم، به عنوان یک توکن ERC-20 با عرضه کل یک کوادریلیون کوین، منتشر شد.

اهدا شیبا به خیریه و آغاز موج رسانه‌ای

قبل از راه اندازی، توسعه دهندگان، نیمی از سکه‌های دیجیتال را به یونی‌سواپ منتقل کردند و کلیدهای آن را از بین بردند. نیمی دیگر از کوین‌ها نیز به بنیان‌گذار اتریوم، ویتالیک بوترین منتقل شد. او 90 درصد توکن‌های SHIB را با ارسالشان به آدرسی که وجود خارجی نداشت، سوزاند. در مجموع، بوترین 410 تریلیون توکن به ارزش 6.5 میلیارد دلار را نابود کرد.

در سال 2020، بوترین بیش از 50 تریلیون توکن Shiba Inu را به صندوق امداد COVID-Crypto Relief هند منتقل کرد. در زمان این معامله، ارزش آن‌ها حدودا 1.14 میلیارد دلار می‌رسید.

لیست شدن شیبا اینو در صرافی‌های معتبر، نظیر بایننس

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت Shiba Inu در تاریخ 28 اکتبر 2020، به بالاترین حد خود یعنی 0.00008 دلار رسید. این اتفاق، پس از فهرست شدن SHIB در چندین صرافی رخ داد. شیبا همچنین، خط جدید خود را از توکن‌های غیر قابل تعویض Shiboshi NFT، راه اندازی کرد. در همان روز، ارزش بازار SHIB، به بیش از 34.29 میلیارد دلار رسید؛ این عدد برای SHIB، یک رکورد باورنکردنی بود.

راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ

تنها 24 ساعت پس از راه اندازی پلتفرم ShibaSwap بیش از 1 میلیارد دلار توکن شیبا در آن ذخیره شد. این اتفاق شیبا را به چیزی بیشتر از یک میم‌کوین تبدیل کرد. یکی دیگر از دلایل موفقیت این پروژه زمانی بود که Shopping.io همکاری دوطرفه خود را با شیبا اینو اعلام کرد.

گذری بر تاریخچه قیمت ارز شیبا اینو
گذری بر تاریخچه قیمت ارز شیبا اینو

بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال شیبا چیست؟ چه آینده‌ای در انتظار آن است؟

پیش بینی قیمت شیبا در سال 2024

پیشرفت پروژه شیباریوم (پلتفرم لایه دو شیبا) باعث می‌شود تا هزینه گس شبکه به حداقل‌ترین میزان خود برسد. همچنین توسعه‌دهندگانی را برای بهبود تجربه کاربری و رابط کاربری پلتفرم خواهد داشت.

ارزش شیبا اینو، مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، ارتباط تنگاتنگی با عملکرد بیت کوین دارد. با در نظر گرفتن این عوامل، شیبا می‌تواند در سال 2024 به رشد خود ادامه دهد و به 0.0000329 دلار برسد.

حداکثر قیمتحداقل قیمتسال
0.0000329 0.0000212024
جدول پیش بینی قیمت شیبا در سال 2024

پیش بینی قیمت شیبا در سال 2025

ادغام شیبا در شبکه پرداخت Flexa به دارندگان این توکن اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال خود را در بیش از 41000 مکان در ایالات متحده و کانادا خرج کنند. Flexa تنها جایی نیست که این کار را انجام می‌دهد، بیش از 600 کسب و کار وجود دارد که به اکوسیستم Shiba Inu متصل شده‌اند. همه این شواهد محبوبیت این ارز را در سال‌های آتی بیشتر خواهد کرد.

کارشناسان ارز دیجیتال معتقدند صرف نظر از اینکه در کوتاه مدت چه اتفاقی می‌افتد، شیبا در بلندمدت رشد خواهد کرد. طبق تحلیل کارشناسان، فرض بر این است که در سال 2025، حداقل قیمت SHIB می‌تواند به 0.000032 دلار کاهش یابد، در حالی که حداکثر قیمت آن می‌تواند به 0.0000454 دلار برسد. علاوه بر آن، ترکیب آن با شیبا سواپ و شیباورس به رشد بیشتر آن کمک خواهد کرد.

حداکثر قیمتحداقل قیمتسال
0.00004540.0000322024
جدول پیش بینی قیمت شیبا در سال 2025

پیش بینی قیمت شیبا در سال 2030

با نگاهی رو به جلو، پیش بینی قیمت شیبا در سال 2030 چگونه است؟ همانطور که قبل‌تر اشاره شد، پروژه متاورس و ادغام با شبکه‌های دیگر در قیمت آینده ارز شیبا تاثیر زیادی خواهند داشت. با این حال، عوامل دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند.

اولاً، مالکیت توییتر توسط ایلان ماسک، تبلیغات گسترده‌ای را برای میم‌کوین‌ها ایجاد کرده است، حتی اگر مستقیماً مالک آن کوین نباشد. سرمایه‌گذاران کوچک‌تر اکنون معتقدند که او ممکن است به نحوی دوج‌کوین (یا شیبا) را در توییتر ادغام کند.

هر چند در حال حاضر، این مسئله اکنون هیچ قطعیتی ندارد با این حال، اگر اتفاق بیفتد،آگاهی از توکن را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد و در ادامه ارزش آن نیز بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال، در مقاله‌ای از TheStreet گزارش داده شده که گوگل، امکان پرداخت با شیبا برای خدمات گوگل کلود از طریق مشارکت با Coinbase را در آینده نزدیک فراهم می‌کند. این یک پیشرفتی قابل توجه برای جامعه شیبا اینو است و بسیاری امیدوارند که راه را برای پذیرش بیشتر هموار کند.

با در نظر گرفتن تمام این موارد، تخمین زده می‌شود که شیبا می‌تواند در سال ۲۰۳۰ حدود 0.0001051 دلار ارزش داشته باشد. این یعنی: افزایش بیش از 20 برابر نسبت به قیمت امروز است. حداقل میزان آن 0.0000988 دلار تخمین زده شده است.

حداکثر قیمتحداقل قیمتسال
0.00010510.00009882024
جدول پیش بینی قیمت شیبا در سال 2030

عوامل موثر در قیمت و آینده ارز شیبا اینو

بیشتر میم‌کوین‌ها عمدتاً تحت تاثیر تبلیغات رسانه‌ای هستند. با حمایت از سوی سلبریتی‌های بزرگ و شخصیت‌های رسانه‌های شاهد افزایش 21000 درصدی میم کوین‌ها مانند شیبا اینو در سال‌های گذشته بوده‌ایم.

با توجه به این موضوع، بسیاری از تحلیلگران معتقدند فعالیت افراد معروف در رسانه‌های اجتماعی تا حد زیادی بر قیمت و آینده ارز شیبا اینو تأثیر می‌گذارد. تغییر قیمت بیت کوین نیز در افزایش و افت مکرر آن نقش دارد.

با این حال، از عوامل اصلی که قیمت شیبا را در سال‌های آینده افزایش می‌دهد به شرح زیر است:

گسترش شبکه اتریوم

پیشترفت شیبا اینو با پیشرفت شبکه اتریوم ارتباط مستقیم دارد. اکنون که اتریوم از پروتکل اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند، این شبکه برای توسعه دهندگان متمرکز بر پایداری جذاب‌تر است. علاوه بر این، بهبودهای آینده به کاهش گس شبکه اتریوم کمک می‌کند. هر چه تعداد dAppهای بیشتری در شبکه اتریوم ساخته شود، امکان ادغام و حمایت از توکن‌ها بیشتر خواهد بود.

محبوبیت میم کوین‌ها

هر چه تعداد میم‌کوین‌های جدید بیشتر شود توجه بیشتری به سمت میم‌کوین‌های قدیمی‌تر مثل شیبا اینو و دوج کوین جلب می‌شود. علاوه بر این، محبوبیت میم کوین‌ها می‌تواند با مالکیت توییتر توسط ایلان ماسک افزایش یابد. همانطور که قبلا ذکر شد، بسیاری از تحلیلگران ارز دیجیتال حدس می‌زنند که ممکن است به نوعی ارزهای دیجیتال را در این پلتفرم ادغام شوند.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

از زمان آغاز به کار شیبا در صرافی‌های کریپتو، قیمت شیبا اینو با شیب کم افزایش یافته بود تا اینکه در 28 اکتبر 2021 به ارزش بی‌سابقه خود رسید. مانند سایر ارزهای دیجیتال، توکن شیبا نیز در برابر نوسانات بازار آسیب پذیر است.

بالاترین قیمتی که توکن شیبا در سال 2022 به آن رسیده است حدود 0.00003436 دلار بود که در ابتدای سال بعد این توکن در روند نزولی خرید و فروش می‌شد. قیمت فعلی شیبا اینو بسیار نزدیک به قیمت قبلی خود جایی که روند صعودی داشت است.

تغییرات در نرخ فدرال رزرو آمریکا (US Fed)، بازگشت قیمت شیبا یا حتی شروع روند صعودی را دشوارتر کرده است. طبق پیش بینی قیمت شیبا، نکته مهم این است که سرمایه گذاران فرصت خرید توکن را در قیمت‌های پایین دارند.

آینده شیبا از نگاه اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال

پیش‌بینی شیبا بر اساس تحلیل تکنیکال و عملکرد گذشته این ارز است. به دلیل فراز و فرودهای بازاهای ارزهای دیجیتال بهتر است قبل از خرید این ارز تحقیقات کاملی انجام دهید. در ادامه نظر برخی از افراد تاثیرگذار بر ارزهای دیجیتال را بیان می‌کنیم.

پیش بینی SHIB KNIGHT در مورد شیبا

SHIB Knight می‌گوید که توکن شیبا می‌تواند پس از انتشار ShibaEternity که یک بازی در بستر بلاکچین است، در ۶ اکتبر صعودی شود!

SHIB KNIGHT

آینده شیبا از نگاه ShibInfo

دارندگان توکن شیبا در آینده نزدیک میلیونر خواهند شد!

ShibInfo

آینده شیبا از نگاه ShibInform

ShibInform توییت کرد که: من مطمئن هستم توکن شیبا به 0.50 دلار خواهد رسید.

ShibInform

سخن نهایی، آینده ارز شیبا

طبق پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌های انجام شده، در آینده ارز شیبا می‌تواند سرمایه‌گذاری خوبی باشد. با این حال، بسته به میزان ریسک پذیری خود، Shiba Inu را خریداری کنید؛ زیرا این پروژه هنوز ارزش واقعی خود را مشخص نکرده است. دانستن قیمت تقریبی شیبا مفید است، اما مانند هر ارز دیگری، باید تحلیل خود را در خصوص برآیند قیمت انجام دهید. اکوسیستم شیبا اینو، علاوه بر توکن بومی خود، میزبان LEASH و BONE هست و شما می‌توانید آن‌ها را از وب سایت رسمی خریداری کنید. با توجه به شناخت کمتر عموم مردم، نسبت به این کوین‌ها، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کافی برای سرمایه‌گذاری در آن‌ها را دارید.

همچنین برای اطلاع از آخرین به‌روزرسانی‌ها درمورد آینده ارز شیبا به منبع مقاله، business2community مراجعه کنید.

سوالات متداول

آیا ارزش شیبا به یک دلار خواهد رسید؟

شیبا اینو نه‌تنها نمی تواند در سال 2023 به 1 دلار برسد، بلکه بعید است که در طی سالیان سال به این قیمت برسد.

آیا شیبا اینو سرمایه‌گذاری خوبی است؟

بله، توکن‌های SHIB سرمایه‌گذاری خوبی برای بلندمدت هستند. زیرا توجه ایلان ماسک به توکن SHIB به عنوان یک میم کوین، که آن را “قاتل دوج کوین” می‌نامد، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران بزرگ را جلب کرده است.

پیش‌بینی شیبا در سال 2025

با توجه به اینکه توسعه دهندگان Shiba Inu هنوز روی متاورس و صرافی غیرمتمرکز کار می‌کنند، انتظار می رود جامعه شیبا اینو حتی بیشتر رشد کند. تخمین زده شده که قیمت شیبا تا پایان سال 2025 می‌تواند به 0.00007 دلار برسد.

پیش بینی قیمت شیبا در سال 2030 چقدر است؟

وبسایت business2community برای سال 2030 تخمین می‌زند که این توکن می‌تواند به ارزش 0.0002 دلار برسد.

منبع
business2community

نوشته های مشابه

‫8 دیدگاه ها

  1. بر اساس تجربه من طی این سالها شت کوینها روی موج خبری تغییر قیمت میدن تا موارد دیگه. کافیه یه توئیت بزنه ایلان ماسک سریع قیمت میره بالا

    1. درسته، اما تا حدود زیادی این تغییر قیمت‌ها پایدار نیستن و بعد از مدتی دوباره کاهش پیدا میکنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا